Algus

Ettevõtte sai asutatud tänu kahele Lõuna-Eestist pärit julgele Värska armastajale, kes seadsid endale eesmärgiks saada Värska Vesi AS koostöö partneriks ja nende toodete ainukeseks ametlikuks online tarnijaks. Ettevõttena usume, et meie suurimaks väärtuseks on inimeste tervise eest hoolitsemine, pakkuda parimat teenus meie klientidele ning hoolitseda oma töötajate eest. Veeringi missioon on tuua rohkem tähelepanu mineraalvee tervislikele omadustele ja soodustada selle joomist tehes see võimalikult kättesaadavaks kõigile.

Ettevõtte idee

Ettevõtte idee sai alguse kui nägime  probleemi selles kui ebameeldiv ja raske on tassida suurtes kogustes vett koju või kontorisse seda eriti kui puudub transport. Samuti mõtlesime kui tore oleks vanemas eas või liikumispuuetega inimestele anda võimaluse mineraalvett koju tellida suurtes plokkides ilma, et nad peaksid vaevama ennast poodi minemisega. Teiseks ei leidnud me sellel hetkel kohta kus saaksime tellida soodsalt suurtes kogustes kvaliteetset mineraalvett ja seda tehes säästa raha ja mis kõige tähtsam oma aega. Veering annab võimaluse võtta osa erinevatest kampaaniast ja koguda punkte tehtud tellimuste pealt. See on hea võimalus teha mineraalvee joomine võimalikult mugavaks ja soodsaks.

Miks Veering?

  • Värska Vesi AS ametlik koostööpartner ja toodete valik
  • Parim hind turul ja värske kaup otse laost
  • Transport nii koju ja kontorisse – säästke oma aega ja tervist
  • Regulaarsed kampaaniad ja võimalus võtta osa erinevatest auhindadest
  • Võimalus koguda puntke tellimusi tehes ja seeläbi säästa raha
  • Aitate hoida keskkonda – Värska Originaal võttis Eesti joogitootjatest esimesena kasutusele taaskasutatud plasti sisaldavad pudelid.

Mis edasi?

Meie visioon on laiendada oma teenust üle Eesti, et meie tooted oleksid kõigile kättesaadavad ning anda inimestele võimalus juua kvaliteetset mineraalvett parima hinnaga.